Dostawa i płatność

Dostawa

 

Metody dostawy:

  • kurier - 15 zł

Darmowa wysyłka przysługuje w przypadku zamówień o wartości powyżej 299 zł.

Czas przygotowania przesyłki dla produktów dostępnych na magazynie wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Zamówiony Towar dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej DPD Poland. Przesyłki dostarczane są w dni robocze, dla przesyłek kurierskich w ciągu 72 godzin. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia, zamówienie jest zwracane do siedziby Sklepu Internetowego.

Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji towaru mogą nie oddawać jej rzeczywistej wielkości i specyfiki. Sprzedawca dołożył wszelkich starań, aby prezentacja towarów w specjalnych grafikach, dawała wyobrażenie ich właściwości. Z uwagi na proces powstawania towarów– wiele wzorów wykonywanych jest ręcznie – poszczególne egzemplarze tego samego modelu, mogą nieznacznie różnić się między sobą. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zdjęć itp. prosi się Kupującego o kontakt ze Sklepem.

 

Płatność


Płatności w sklepie Domostory obsługiwane są przez firmę Blue Media S.A z siedzibą w Sopocie, ul. Haffnera 6, kod pocztowy: 81-717, KRS: 0000320590.

Metody płatności:

  • szybkie przelewy
  • karty płatnicze (Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro)
  • BLIK

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami).

Jeśli masz pytania dotyczące wysyłki lub dostawy skontaktuj się z nami.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl